Hakkımızda

Evden Eve Nakliyat
2003 yılında Antalya’da Evden Eve Nakliyat sektörüne giriş yapan Veli KILIÇ 2007 yılında Isparta Nakliyat firmasını kurarak Evden Eve Nakliyat ve Ofis taşımacılığı hizmetlerini kendi firmasında yapmaya devam etmektedir.

Antalya evden eve ve Antalya Ofis taşımacılığı başta olmak üzere Türkiye genelinde Şehirlerarası evden eve ofis taşıma işleri Firmamız tarafından asansörlü ve sigortalı olarak garantili bir şekilde yerine getirilmektedir.

Taşımada birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup, müşterilerimizin eşyaları tamamı Ispartalı olan tecrübeli ve profesyonel ekibimizce itinayla paketlenip güvenle yeni yerine teslim edilmektedir.

Isparta Nakliyat olarak, müşteri memnuniyet ve tavsiyelerinin en iyi reklam olduğu bilinciyle müşteri odaklı bir şekilde Asansörlü Evden eve Taşıma ve Ofis taşıma faaliyetini dün olduğu gibi bugünde temiz işçilik ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Isparta Nakliyat olarak firmamız 15 yılı aşkın bir süredir Antalya başta olmak üzere şehir içi ve şehirlerarası Evden Eve Taşıma ve ofis taşıma faaliyetini sürdürmekte olup, firmamızın Antalya Evden eve faaliyetini büyüyerek devam etmesinde katkısı olan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Örnek Paketlemelerimize Bu Link Üzerinden Ulaşabilirsiniz.